Grill Weber Q 1200 Stand szary granitowy

Grill gazowy Weber Q 1200 to idealne kompaktowe rozwiązanie na wygodne grillowanie! Niezwykle mobilny - gdy masz ochotę na wypad za miasto, możesz zabrać jedynie część właściwą - kocioł bez standu, zmieści się w każdy bagażnik!

Dodatkowo intryguje nowoczesnym designem i sprawia, że każde spotkanie towarzyskie nabiera wyjątkowego klimatu. Dzięki temu, że jest gazowy jego uruchomienie oraz czyszczenie stają się barzo proste i szybkie w wykonaniu. Idealne rozwiązanie dla młodych ludzi z pasją. Zastosowanie pokrywy pozwala na korzystanie z grilla serii Q jako piekarnika lub mobilnej kuchni ogrodowej z termoobiegiem - grillowanie metodą pośrednią lub bezpośrednią. Termometr, który został wbudowany w pokrywę daje pełną kontrolę nad temperaturą podczas grillowania. Blaty boczne oferują funkcjonalną dodatkową powierzchnię roboczą do przyrządzania potraw i są składane do wewnątrz, dzięki czemu grill podczas jego transportu oraz przechowywania zajmuje niewiele mniejsca. 

Palnik o mocy 2,64 kW/h z bezstopniową regulacją, wykonany ze stali nierdzewnej. Pokrywa i kocioł wykonane z odlewu aluminiowego. Przewód do gazu z reduktorem przystosowanym na małe butle 445g.

Grill Q 1200 Stand wyposażony jest w emaliowany ruszt żeliwny.

Ruszt główny: 42x32 cm; wysokość przy otwartej pokrywie: 120 cm; szerokość: 103 cm; głębokość: 60 cm.

Nasza lokalizacja - Szczecin

Kontakt

Viking Styl s.c.

Joanna Byczyk, Jerzy Galaś

teren Polmo

ul. Wojska Polskiego 184C/6

71-256 Szczecin

Tel.: 570 90 55 90

E-mail: biuro@vikingstyl.pl